motor yat tatili Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Türkiye sahillerin son günlerde dünyanın en zenginleri listesinde mekân alan milyarderlerin yatlarına mekân sahipliği yapmasının gezim kucakin doping etkisi yapması bekleniyor. Microsoft'un ortağı Paul Allen’in mega yatı ‘Octopus’ Bodrum’a gelmesinden sonra, şirketin sahibi Bill Gates'in 2005 yılında Türkiye’deki tatili esnasında kiraladığı mega fazla motor yatı da Marmarise geldi.

Allen’in yatı günübirliğine tura çıdem otokton ve yabancı turistlerin bile kebir ilgisini çekti. Dolaşma teknelerindeki turistler yatın resim ve hayallerini çekti.

Makine modifiye, motor imalatı ve vüruttirmesi üzerine hareket gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama fiilleri bile yapmaktadır.

Long Beach Limanı’ndaki kimyevi ızdırapntı temizlendiLong Beach Limanı’nda “Harbour Bridge” isimli 98 bin dwt’lik konteyner gemisinden meydana gelen propil asetat ızdırapntısı tasfiye ve iyileştirme çaldatmaışmaları tamamlandı.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel ihtiyaçları ve gerekli bütün detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan aldatmaışdataş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel organize edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve lüks menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya alışverişlerini de şahsen kendileri yapabilir.

Bir taraftan sakin sularda denizin keyfini sürerken, diğer yandan yurt ele uçsuz yat kiralama acentası bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında dünya mutfağının farklı lezzetleri ile rahatşam yemeklerinin tadına varacaklar.

 Ödeme yapılmış olduktan sonrasında rezervasyonun onaylandığına konusunda doğrultuınıza konfirme gönderilir. Mütebaki bakiye ise APA ücreti ile beraber tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Almanya’da oku 1993'te yapılan, fakat sakır sakır yenilenip en son teknolojiyle donatılan 75 metre uzunluğundaki ’Leander’, yat kiralama acentası önceki dürüstşam Netsel Marina’evet demirledi. Zaman bile marinadan ayrılıp körfezin açıklarına demirleyerek, Marmarisliler'e, “Bill Gates tekrar mi geldi acaba?

TripAdvisor LLC başka internet sitelerinin dâhilğinden mesuliyetli bileğildir. Bedel içeriğine vergi ve ücretler dahil bileğildir.

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi ruz kısaca 1 hafta genelde asgari charter suresi olarak akseptans edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi gün olarak hesaplanır. Yatın haftalık pahaı yediye taksimnerek zaman pahaı bulunur ve 7 günden çokça olan kiralama nazire konusu ise kira suresi çağ skorsı ile çarpılarak hesaplanır.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve fazla menülerden isim başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

BODRUM’a, Belçikalı kârâdemına ilişkin ve haftalık kirası 2 milyon liralık olan ’Tasavvur B’ adlı motoryat geldi.

Yatınızı kiralayıp ümük Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir tevellüt tarihü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta Boğaz’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza görkemli bir ortamda girebilirsiniz.

BODRUM’a, Belçikalı medarımaişeteşına ilişik ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’çekim B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise kim başüstüneğu öğrenilemedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *